Контакти:

ciasteczka swieta 3

Здобне печиво – Симпліцит

І ось настав знаменний момент. У блозі вперше рецепт приготовлений мною, тобто К.. Відзначу тільки, що готувати в мене, як правило, всі ліві руки, а друзі можуть засвідчити, що я навіть вафлі пекти не вмію. Проте здобне печиво є винятком – воно має успіх!

Складний рівень: легкий

Час підготовки: близько 40 хвилин (з них 10 хвилин у холодильнику та 15 хвилин у духовці)

Порція для: 4 особи (або 2 дуже жадібні, як ми)

Для приготування нам знадобиться:

  • вершкове масло 82% жирності – 1 кубик
  • цукрова пудра – 5 столових ложок
  • борошно пшеничне – 270 г
  • стручок ванілі або ароматизатор на ваш вибір

Випекти це печиво неймовірно просто. Навіть я, з двома лівими руками на кухні, впораюся.

  1. З’єднайте всі інгредієнти та замісіть тісто.
  2. Розділити тісто на дві кульки, розкласти по пакетах і забрати в холодильник мінімум на 10 хвилин. Охолоджене тісто буде легше розкочувати і воно не так прилипатиме до рук і качалці.
  3. Діставши з холодильника, розкотіть тісто і виріжте будь-які фігурки. У мене є формочки-зірочки, для яких тісто потрібне досить густе. Якщо я розкочу їх занадто тонко, промені зірочок зламаються, коли я діставатиму їх з духовки.
  4. Розрізане тісто викладіть на лист, на папір для випічки і поставте в розігріту до 180 градусів духовку на 15-20 хвилин. Просто стежте за печивом: якщо воно підрум’янюється, настав час виймати його з духовки. Мені вони подобаються бліді, а ММ воліє пряно-смажені :).

Різдвяне масляне печиво
ми викочуємо
Різдвяне масляне печиво
ми вирізали це
Різдвяне масляне печиво
і спекти

І вуаля!

Різдвяне масляне печиво

Різдвяне масляне печиво

Короткий зміст: Люблю це печиво, воно просто тане у роті з чаєм та кавою. Вони мені подобаються ще й тому, що це єдине печиво, яке я не можу зіпсувати. Посипані цукровою пудрою та упаковані у гарну коробочку, вони стануть чудовим подарунком. Гарну кришталеву посудину, яку видно на фотографіях, я запозичив із колекції моєї бабусі. Може, якщо мило посміхнуся, попрошу їх у подарунок:).


Автор Страви: “Simplicite”

Залишити відповідь