Контакти:

kwadrat dla wtz

Запускати? Технолог харчової промисловості вам допоможе!

зроблено Березня | 10 серпня 2023 р.

Хочете почати працювати в харчовій промисловості та створити стартап? Чи, може, вас більше цікавить випуск власної добавки? Ви бачите свою нішу в галузі і хочете розпочати свій власний бізнес, але не знаєте, чи це хороша ідея? Не знаєте з чого почати?

Я розповім вам, як розпочати. Проконсультуйтеся з ідеєю з технологом харчової промисловості. Тобто зі мною. 🙂

Чому? Як людина, яка багато років працює в цій галузі, я можу перевірити вашу ідею стартапу.

Зі мною ви дізнаєтесь, чи можливе і вигідне виробництво продукту вашої мрії.

Чи є реальним склад продукту, про який ви думаєте? Це означає, чи буде він їстівним, законним і, перш за все, чи існує технологія, яка дозволить створити продукт вашої мрії. Чи бачите ви, що технолог харчової промисловості може допомогти вам швидко, буквально за одну розмову?

Якщо у вас немає ідеї для продукту. Все, що вам потрібно, це почати стартап-бізнес, порада знову ж таки проста. Вам допоможе технолог харчової промисловості.

Ще немає ідей для продукту? Технолог харчової промисловості також допоможе вам створити свій стартап!

Технолог харчової промисловості – це людина, яка зосереджена на роботі у відділі досліджень та розробок. Що це означає? Креативне мислення та винахід нових продуктів відповідно до тенденцій ринку – це хліб насущний для технолога харчової промисловості. Запишіться на консультацію, під час якої ви розберетеся, яким має бути ваш новий продукт і що буде створено у стартапі. Більше того, коли ви перейдете від стадії ідеї до реалізації мети, я допоможу вам розробити продукт, знайти субпідрядника (щоб не довелося будувати завод) і зробити продукт, готовий до продажу.

Я вже допоміг багатьом малим та великим компаніям. Іноді я вирішую лише невелику проблему, з якою вони стикаються, а іноді я керую всім проектом створення нового продукту. Все залежить від того, що вам потрібно!

Отже, ви готові зустрітись? Дозвольте харчовому технологу допомогти вам розвинути ваш стартап та призначити першу консультацію!

Запишіть мені на kontakt@panitechnolog.pl.

Або залиште повідомлення IN або IG.
Автор Статті: “ПАНІ ТЕХНОЛОГ”

Залишити відповідь