Контакти:

630 360 1711380163 506

Японія передала Україні обладнання для рекультиваційних робіт

Україна отримала 25 екскаваторів і бульдозерів Komatsu для проведення рекультиваційних робіт.

Як передає Укрінформ, про це повідомили в Міністерстві аграрної політики та продовольства.

«У рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Програма екстреної реконструкції», «Термінова підтримка аграрного сектору», що фінансується Урядом Японії за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), Україна отримала 25 одиниць техніки від один із провідних світових виробників Komatsu. Колісні та гусеничні екскаватори, універсальні екскаватори-навантажувачі та бульдозери передано водогосподарським організаціям Державного агентства України з питань розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм», – йдеться у прес-релізі.

1711380164 428

Нагадаємо, минулого тижня 15 одиниць цього обладнання було передано водогосподарським організаціям Одеси.

Крім того, три одиниці японської техніки вже поставлено до водного господарства Запорізької області та сім одиниць до Рівненської області.

Як зазначається, загалом Уряд Японії в рамках проекту підтримки аграрного сектору надасть організаціям Держрибагентства понад 90 одиниць сучасної техніки провідних японських та світових виробників: екскаватори, трактори, бульдозери, крани, траулери, трактори, пікапи, косарки та земснаряди.

1711380164 925
Читайте також: Оператор GTS Україна Він отримує генератори І габіони с Японія

Ця методика покликана суттєво підвищити ефективність проведення ремонтно-ремонтних робіт на об’єктах меліоративної інфраструктури держави.

Як повідомлялося, з лютого 2022 року Японія направила в Україну $4,6 млрд через проекти Світового банку та Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA). США.

Фото: minagro.gov.ua


Повідомляє: “Міністерство аграрної політики та продовольства України”

Залишити відповідь