Контакти:

630 360 1559645468 670

В Україні є проблеми з постачанням палива

У Міністерстві аграрної політики повідомили, що через ситуацію на польсько-українському кордоні Україна має проблеми з постачанням палива.

Про це заявив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Маркіян Дмитрасевич під час телемарафону, передає Укрінформ з посиланням на “Еспресо”.

За словами Дмитрасевича, ситуація на кордоні не є критичною для експорту зерна, але в той же час є проблема з постачанням палива.

«Рух наших вантажівок заблоковано через українсько-польський кордон. І зрозуміло, що це знижує рівень експорту продовольства… Нам вдається збалансувати ситуацію… Але ми бачимо проблеми з такими важливими поставками, як, наприклад, паливо для України. Це теж потрібно враховувати», – зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.

Читайте також: Дефіцит автогазу та створення запасів палива: що чекає український паливний ринок

За його словами, наразі Україна має можливість експортувати продукти харчування залізницею та через порти Чорного моря та Дунаю.

Як раніше повідомляло агентство, на кордоні з Польщею застрягли близько 20 водіїв вантажівок хочуть евакуюватися в Україну.


Повідомляє: “Міністерство аграрної політики та продовольства України”

Залишити відповідь