Контакти:

630 360 1517387316 2891

В Україні планують запровадити реєстр виноградарства та виноробства

Міністерство аграрної політики та продовольства України планує запровадити реєстр виноградарства та виноробства.

Про це йшлося під час візиту представників міністерства та українських наукових установ до Республіки Молдова, повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу міністерства.

У міністерстві пояснюють, що запровадження реєстру виноградарства та виноробства забезпечить контроль якості продукції та стане основою для перезапуску виноробної галузі, а також дозволить перевести державні послуги у сфері виноградарства та виноробства в електронну форму. Метою створення реєстру як інформаційно-комунікаційної системи є збір, облік, збір та обробка інформації про виробництво винограду, виноградарства та виноробної продукції.

1699779370 318

Слід зазначити, що українська делегація зустрілася з представниками Міністерства сільського господарства та харчової промисловості Республіки Молдова, Національного офісу з винограду та вина Республіки Молдова та Національної асоціації розвитку сільських територій, які поділилися досвідом та практика ведення виноградарства та виноробства.

Сторони обговорили питання щодо запровадження реєстру виноградарства та виноробства в Україні. Зокрема, алгоритм реєстрації виробників винограду та виробників виноробної продукції в реєстрі, важливість ефективної комунікації з виробниками в процесі реєстрації.

Читайте також: В Україні до списку перевірених експортерів увійшли 735 сільськогосподарських підприємств

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада України на засіданні 9 серпня ухвалила в першому читанні проект закону “Про виноград і виноробну продукцію” (№9139), який, зокрема, передбачає створення єдиної державної інформаційної системи «Реєстр виноградарства та виноробства». Передбачається, що реєстр міститиме інформацію про: виробників винограду, виробників виноробної продукції, виноградні ділянки, обов’язкові декларації та інші дані щодо виноробної продукції.


Повідомляє: “Міністерство аграрної політики та продовольства України”

Залишити відповідь