Контакти:

630 360 1488207562 2118

В Україні до списку перевірених експортерів увійшли 735 сільськогосподарських підприємств

Міністерство аграрної політики та продовольства України включило до переліку перевірених експортерів 735 сільськогосподарських підприємств.

Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський під час засідання Координаційної ради з питань логістики в АПК, повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу відомства.

«Всього зареєстровано 735 підприємств. Зі змістом положення та переліком перевірених суб’єктів підприємницької діяльності можна ознайомитись на сайті міністерства», – йдеться у повідомленні.

Сольський повідомив, що з 11 листопада почнеться експорт окремих видів сільськогосподарської продукції за новими правилами.

Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький повідомив, що з 6 листопада аграрії отримали понад тисячу заявок на включення до списку перевірених експортерів. Усі звернення негайно розглядаються та приймаються відповідні рішення.

Зазначається, що до Держаграрного реєстру подаються заявки на включення фермерів-підприємців до переліку перевірених експортерів.

Читайте також: Кубраков названий дуже перспективний країни вниз транзит сільськогосподарська продукція

Як повідомляв Укрінформ, 31 жовтня 2023 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про реалізацію експериментального проекту з перевірки суб’єктів агропромислового комплексу в умовах воєнного стану», згідно з якою затверджено перелік перевірених осіб. в Україні будуть створені суб’єкти агропромислового комплексу, які експортують товари. Зокрема зерно, олія та продукти переробки.

Нові норми мають унеможливити зловживання та порушення законодавства при експорті сільськогосподарської продукції. І захистити права фермерів-підприємців, які дотримуються експортних правил.

З 6 листопада 2023 року в Державному аграрному реєстрі розпочато подачу заявок на внесення українських агропідприємців до переліку перевірених експортерів.

Фото: Minagro


Повідомляє: “Міністерство аграрної політики та продовольства України”

Залишити відповідь