Контакти:

630 360 1686056233 761

Уряд затвердив рішення про компенсацію за реконструкцію та будівництво меліоративних систем

Кабінет міністрів затвердив рішення про компенсацію витрат на реконструкцію та будівництво меліоративних систем організаціям водокористувачів (ВОКУ).

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства, передає Укрінформ.

Відповідну постанову №628 «Про зміну режиму використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної допомоги сільськогосподарським товаровиробникам організаціям користувачів меліорованих земель та вод» було прийнято на черговому засіданні Ради міністрів.

Згідно з документом МВК, вони можуть отримати до 50%. компенсація витрат на реконструкцію та модернізацію діючих або будівництво нових меліоративних систем.

«Розмір допомоги становитиме не більше 26,5 тис. грн за 1 га ріллі, на якій проведено гідроосушення, без урахування витрат на дощувальні установки», – уточнили у профільному відомстві.

Зазначається, що бюджетна субвенція призначена на виконання робіт та введення в експлуатацію систем рекультивації на період з 1 листопада 2023 року по 31 жовтня 2024 року.

Читайте також: Японія передав Україна техніка вниз заспокійливий Він працює

«Сільгоспвиробники подають заяву на отримання бюджетних коштів та пов’язані з нею документи через Державний аграрний реєстр», – додали в Мінагрополітики.

Як повідомлялося, в Україні почалася державна реєстрація речових прав на меліоративні мережі. Поява такого інструменту відкриває можливість для понад 600 потенційних організацій водокористувачів та сотень територіальних громад оформити права власності на водовідвідні мережі та розпочати процес їх модернізації.

Фото: mntc.pro


Повідомляє: “Міністерство аграрної політики та продовольства України”

Залишити відповідь