Контакти:

630 360 1681893828 353

Уряд розширив зони підтримки фермерських господарств

Уряд доповнив чинний Порядок використання коштів державного бюджету для підтримки сільськогосподарських господарств новими напрямками.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства, передає Укрінформ.

«Кабінет Міністрів України прийняв постанову №300 «Про зміну режиму використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції». Новий документ розширює сфери державної підтримки аграріїв, зареєстрованих у Держаграрному реєстрі, та збільшує розміри дотацій», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що аграрії, які обробляють до 120 га сільськогосподарських угідь, мають можливість скористатися бюджетною дотацією у розмірі до 4 тис. грн за гектар оброблюваних земель.

Окрема дотація у розмірі 8 тис. грн за гектар діятиме для аграріїв з окупованих територій і тих, де бойові дії припинилися.

Фермери, які розводять до 100 голів великої рогатої худоби (корів), зможуть отримати 7 тис. злотих. грн за штуку. Для тих, хто розводить від 5 до 500 кіз і овець, розмір спеціальної бюджетної пропозиції становить 2000 грн за голову.

Читайте також: Україна отримає допомогу для аграріїв у рамках надзвичайного проекту Світового банку

Для отримання бюджетної допомоги необхідно подати заяву до ДАР після оголошення про початок набору – у період з 1 травня до 30 червня 2024 року.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України прийняв рішення про вдосконалення механізмів програми YeRobot для аграріїв. Відтепер держава покриватиме 70% вартості проекту.


Повідомляє: “Міністерство аграрної політики та продовольства України”

Залишити відповідь