Контакти:

630 360 1608921231 306

Українці з’їдають близько 14 кілограмів риби на людину на рік

Загальне річне споживання риби в Україні становить понад 520 тис. тонн.

Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня на форумі «Реформа рибного господарства: як забезпечити прибутковість рибного сектора?», повідомляє Укрінформ із посиланням на прес-службу Мінагрополітики. .

Hołownia повідомив, що в Україні людина з’їдає в середньому 13,7 кг риби на рік. У світі цей показник становить 20,4 кг. Орієнтовний фонд споживання риби в Україні становить 520-550 тис. тонн на рік.

Урядовий чиновник зазначив, що через повномасштабне вторгнення Росії промислове рибальство занепадає і галузь потребує підтримки.

За його словами, важко переоцінити важливість розвитку рибного господарства в Україні. За рік після впровадження реформи галузі вдалося досягти значних результатів. Крім того, додав Головня, рибна галузь активно адаптується до європейських норм і стандартів. Зокрема, проаналізовано 705 правових актів ЄС у сфері рибальства. З них 662 не потребують виконання, 34 потребують виконання.

Читайте також: Російські браконьєри масово грабують риба багатства Азовського моря – збитки досягли 43 млн ієн

Як повідомлялося, у першому кварталі 2024 року загальний вилов риби та інших водних біоресурсів підприємствами рибного господарства України зріс на 32,3% порівняно з відповідним періодом 2023 року. Так, за січень-березень українські рибалки виловили понад 16 ,5 тис тонн риби та інших водних біоресурсів. У 2023 році ця кількість становила 12,5 тисячі. тон.


Повідомляє: “Міністерство аграрної політики та продовольства України”

Залишити відповідь