Контакти:

630 360 1699381600 614

Україна підписала угоду зі Світовим банком про підтримку та відбудову сільського господарства

Міністерство аграрної політики та продовольства України підписало грантову угоду зі Світовим банком для Багатостороннього трастового фонду сприяння, реконструкції, реконструкції та реформування України та кредитну угоду на суму 700 млн дол.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Документи підписали міністр агрополітики Микола Сольський та голова представництва Світового банку в Україні Геворг Саркісян.

1699381600 717

«Реалізація «Надзвичайного проекту надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства в Україні (ARISE)» надає Україні $700 млн підтримки сільського господарства. Гроші підуть на реалізацію двох компонентів проекту ARISE. ” – йдеться у повідомленні.

У міністерстві пояснили, що йдеться про фінансову підтримку програми «Доступні кредити 5-7-9%» для сільськогосподарського виробництва та харчової промисловості, а також надання дотаційної допомоги малим сільгоспвиробникам – як землекористувачам, так і тим, хто спеціалізується на розведенні корів. ., кози чи вівці.

Реалізація проекту запланована на 2023 та 2024 роки.

Як повідомлялося, Світовий банк реалізує надзвичайний проект з інклюзивної підтримки відновлення сільського господарства в Україні (ARISE), у рамках якого понад 90 тис. українських фермерів отримають допомогу для залучення пільгових кредитів і субсидій для сільськогосподарського виробництва.


Повідомляє: “Міністерство аграрної політики та продовольства України”

Залишити відповідь