Контакти:

630 360 1709648880 174

У Полтавській області навчатимуть пілотів агродронів

У Полтавській області відкрили школу підготовки пілотів БПЛА, які протягом 3 тижнів опановуватимуть теоретичну та практичну частину керування сільськогосподарськими дронами, а після закінчення навчання отримають сертифікат.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Підготовка пілотів БПЛА – це новий крок у розвитку агросектору. Використання нових безпілотних технологій суттєво підвищує ефективність агросистем, дає змогу здійснювати польовий моніторинг та своєчасний аналіз сільськогосподарських культур, зазначив керівник Полтавської ОВА Пилип Пронін.

1709648622 813

Зазначається, що навчатися у школі зможуть ветерани, переселенці та особи, які перебувають на обліку в центрах зайнятості.

Читайте також: IN сім професійно-технічні школи представить новий навчальний програмаОператор цивільні особи дрони»

Ветерани можуть безкоштовно навчатися в аграрній школі дронів. Для цього їм необхідно подати відповідну заяву до Державного навчального закладу «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

1709648651 578

Як повідомлялося, українські виробники дронів вже здатні виробляти до 150 тис. одиниць продукції на місяць, а до кінця року планують вийти на загальну кількість 2 млн дронів.

фото: прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України


Повідомляє: “Міністерство аграрної політики та продовольства України”

Залишити відповідь