Контакти:

bento sniadanie 9

Сніданок для зайнятих людей у ​​японському варіанті.

Зізнаюся без вагань: я не снідаю. Або принаймні дуже рідко. Я знаю, я знаю, що це безглуздо і шкідливо для мого здоров’я. Я намагаюся боротися, але зазвичай мій сніданок – це чашка кави, і близько 12-ти я відчуваю жахливе почуття нудоти в животі.

Тому коли бренд belVita попросив мене в рамках співпраці приготувати варіант сніданку для зайнятих людей, я не роздумуючи погодилася. Може, я хоча б спробую змінити свої не дуже мудрі звички у їжі? Крім того, belVita завжди викликає у мене посмішку, тому що нагадує мені про мандрівки, які я люблю. Чому? Давним-давно я прочитав пораду для людей, які часто мандрують, завжди брати щось із собою. сальвавіда. Це невеликий продукт, який ми повинні завжди мати при собі на випадок, якщо видобути їжу буде важко. Я вам скажу, що під час моєї поїздки на Кубу Белвіта не раз рятувала мені життя, коли не було можливості купити їжу.

І бенто. “БелВіта” переконала мене, запропонувавши використовувати коробки для бенто для приготування сніданку. Бенто насправді є різновидом їжі, яку в Японії готують невеликими порціями і поміщають в окремі коробки різного розміру. Зараз бент продається і використовується в основному в пластиковому варіанті, але традиційно він може бути дуже розкішним, зробленим з дерева та покритим лаком. Чудово дивіться самі:

бенто

джерело фото

Якщо пам’ятаєте, і перш ніж звинувачувати мене в тому, що я пропоную вам печиво на сніданок, прочитайте, будь ласка, те, що я писав торік у пості «Печень на сніданок»? Перевіряємо! На цей раз ми використовували печиво Белвіта, щоб приготувати сніданок для зайнятих людей, особливо для мене :). Японська версія, тому що ми використовували милий, барвисті коробки для бенто.

Складний рівень: легкий

Час приготування: буквально 5 хв

Порція для мене :), тобто. на одну людину

Список покупок:

  1. Змішайте в блендері дві жмені промитої та очищеної від живців полуниці, додавши два шматочки імбиру, нарізаного невеликими кубиками.
  2. Змішайте в блендері один ківі, очищений та нарізаний шматочками.
  3. Отримані муси розлийте окремими коробочками для бенто.
  4. Наріжте сир товстими скибочками та помістіть їх у коробку бенто разом із печивом «БелВіта».
  5. Полуницю, що залишилася, просто складаємо в коробку.

бенто-сніданок_1

Коробки для бенто досі порожні.

бенто-сніданок_14

Інгредієнти.

бенто-сніданок_13

І ось! Бенто з вмістом.

бенто-сніданок_10

Приготований сніданок ми можемо взяти із собою в офіс. Для мене це особливо важливо, тому що я не люблю їсти відразу після пробудження, і бувають дні, коли я йду в офіс практично відразу після пробудження і здійснюю обов’язкову прогулянку з Нельсією. В офісі ми можемо з’їсти сніданок прямо з коробок, а у люксовому варіанті – на тарілці. Викладіть на коржі шматочки сиру, полийте їх мусом із полуниці та ківі та додайте свіжу полуницю. Додайте каву або чай і, хочете вірте, хочете ні, ми маємо готовий, збалансований та смачний сніданок. Крім того, цього достатньо, щоб спонукати мене поїсти, що в моєму випадку є величезним плюсом.

бенто-сніданок_12

бенто-сніданок_11

Ой забув ще одне слово про імбир. Це правда, що він лише додає аромат нашому мусу, але сам імбир неймовірно корисний для нашого здоров’я. Я провів невелике дослідження з цього запису, і виявилося, що імбир полегшує травлення, багатий на протизапальні речовини, покращує кровообіг і кровопостачання мозку, отже, сприяє концентрації уваги і запобігає мігрені.

бенто-сніданок_6

Як бачите, не тільки мені хочеться цих делікатесів 🙂

А ти? Ти завжди снідаєш? Але, чесно кажучи, чи завжди ви вранці з’їдаєте збалансований та поживний сніданок? Якщо так, то я вклонюся та попрошу рецепти. Я все ще неосвічений у цьому відношенні. Можливо, популярна останнім часом крупа? Ти щось скинеш? Можна заслати, і це навіть рекомендується :).


Автор Страви: “Simplicite”

Залишити відповідь