Контакти:

Отримуйте прибуток разом із ВХТ!

Програма рефералів для заробітку разом із ВХТ-Україна!

Отримуйте 2% від кожної покупки, здійсненої за вашим партнерським посиланням! Перший успішний покупець, який закріпиться за вами, приноситиме пасивний дохід протягом усього часу!

Як це працює?

1. Створіть своє реферальне посилання.

Увійдіть у свій особистий кабінет та натисніть на синю кнопку “Створити реферальне посилання” і введіть свій партнерський ідентифікатор. Будьте уважні, оскільки після створення ідентифікатор відредагувати не можна (крім втручання адміністратора).

2. Розповсюджуйте, рекламуйте, заробляйте!

Поширюйте своє посилання на YouTube, Facebook, TikTok та інших платформах. Створюйте власний маленький новинний веб-сайт і розміщуйте посилання на ньому. Прив’яжіть посилання у своєму Instagram профілі та отримуйте прибуток від покупок!

3. Отримуйте 2% від вартості покупки та виводьте гроші на карту!

Отримуйте миттєво 2% від вартості кожної оплаченої покупки на свій рахунок від покупців, які використовують ваше посилання на сайті ВХТ-Україна. Виплати нараховуються через 2 тижні за кожне оплачене замовлення. Середній дохід складає близько 500 гривень на рахунок!

Правила

– Використовуйте лише дозволені методи реклами: соціальні мережі, блоги, форуми, маркетплейси, дошки оголошень, контекстна та таргетована реклама, email-розсилка або реклама на будь-яких сайтах!

– Будьте чесними та уникайте чорних методів, таких як повне або часткове копіювання сторінок сайту, спам, реклама на сайтах гральних закладів або з контентом для дорослих. За порушення правил вас спочатку попереджують телефонним дзвінком. При систематичному порушенні правил зв’язок буде підтримуватися регулярно. Також заборонено купувати товари за власним партнерським посиланням.

-Cookies покупця зберігаються 2 тижні, отже, якщо хтось перейшов за вашим посиланням і здійснив покупку через 2 тижні, ви все одно отримуєте винагороду.

– Виплати на банківські карти здійснюються з 1 по 10 число кожного місяця. Якщо ви подали заявку на виплату коштів, ви отримаєте її у зазначені дати!

– Ви гарантовано отримаєте прибуток від будь-якого успішного (оплаченого) замовлення на нашому сайті.

Зареєструйтесь або увійдіть у свій акаунт щоб взяти участь!

ВХІД / РЕЄСТРАЦІЯ