Контакти:

630 360 1533821003 4701

Насіння соняшнику можуть отримати селяни з прифронтових і звільнених районів

Допомогу можуть отримати аграрії з прифронтових та окупованих територій, які раніше подавали через Держаграрний реєстр заявки на отримання насіння кукурудзи, але не мали достатньої кількості посівних одиниць.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України, передає Укрінформ.

«Це агровиробники, які обробляють від 5 до 500 гектарів у Дніпропетровській, Київській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях. Кожен фермер, у якого закінчилося насіння кукурудзи, зможе отримати до 40 одиниць посіву соняшнику. При цьому подавати нову заявку в ДАР не потрібно, організатори зв’яжуться з людьми, які подали пропозицію», – читаємо в повідомленні.

Зазначається, що компанія «Лідеа Україна» в рамках програми USAID AGRO за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства надасть 2858 посівних одиниць насіння соняшнику аграріям з регіонів, які найбільше постраждали від війни.

Сільгоспвиробники з прифронтових та окупованих районів зможуть вирощувати та продавати не менше 24 тис. тонн насіння соняшнику. За попередніми прогнозами, урожай, зібраний з безкоштовного насіння, принесе аграріям близько 360 млн грн, що сприятиме відновленню сільськогосподарського виробництва в постраждалих від війни населених пунктах.

Читайте також: IN Україна обробки соняшник він виріс вниз трирічний максимумексперти

Як ми повідомляли, нещодавно в рамках ініціативи AGRI-Україна від USAID компанія «Лідеа Україна» передала 3362 посівних одиниці насіння кукурудзи. Їх отримали аграрії прифронтових комун Донецької, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей.

Доставку насіння організовує Всеукраїнське громадське об’єднання, що реалізує проект «Об’єднані громади» за підтримки Програми USAID АГРО.


Повідомляє: “Міністерство аграрної політики та продовольства України”

Залишити відповідь