Контакти:

630 360 1696952127 409

На порталі геопросторових даних зафіксовано 1100 теркластерів

На сайті Національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД) вже зареєстровано 1100 територіальних громад.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це розповів Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський під час Конгресу місцевих і регіональних влад під головуванням Президента України.

«З минулого року ми запустили Національну інфраструктуру геопросторових даних зі зрозумілих причин у приватному порядку. Це набагато ефективніший реєстр. І ви бачите обсяги підключень – за 1,5 року підключено 1100 із 1500 комун», – сказав він.

Сольський закликав усі територіальні громади підключатися до порталу. За його словами, НІГД – це нова система, яка містить понад 40 видів геопросторової інформації, і завдяки їй можна отримати більше даних, ніж через Державний земельний кадастр.

Читайте також: Після покупки в Криму побудують 40 terramad – Ташева

Як повідомляв Укрінформ, у 2022 році завдяки підтримці Програми розвитку сільського господарства та сільської місцевості USAID (АГРО) було завершено роботу над технічним завданням зі створення порталу Національної інфраструктури геопросторових даних, що є пріоритетним етапом переходу від пілотного версії до промислової версії геопорталу.

У пілотному проекті геопорталу було реалізовано кілька кейсів, які були розділені на дві групи: це інформація щодо всієї території України (адміністративно-територіальний устрій, межі ділянок, пункти недоторканності тощо), а також як геопросторовий аналіз за обраним параметром (паспорти міста).


Повідомляє: “Міністерство аграрної політики та продовольства України”

Залишити відповідь