Контакти:

630 360 1586340482 323

Минулого року в Україні було розміновано приблизно 330 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь

Минулого року на окупованих територіях Херсонської та Харківської областей було обстежено та розміновано приблизно 330 тис. га сільськогосподарських угідь, які цього року будуть включені до загальної площі.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив заступник Міністра аграрної та продовольчої політики України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації Денис Башлик.

«Минулого року розвідано та розміновано 330 тисяч гектарів. В основному це відбувається в Херсонській та Харківській областях», – сказав Башлик.

Читайте також: IN Україна Цього року вони планують розмінування вище 5000 Майдан кілометрів землі сільськогосподарського призначення

Він зазначив, що цього року загальна площа розмінованих сільськогосподарських угідь збільшиться, але в цілому залишиться приблизно на рівні минулого року.

Заступник міністра також повідомив, що структура посіву суттєво не зміниться, хоча деякі агровиробники мають намір дещо змістити акценти з кукурудзи на сою.

«Ми розуміємо, що це з причин логістики, оскільки кукурудза має більший об’єм і потребує більше вагонів для її транспортування, а витрати на логістику наразі зростають. Але я не можу сказати, що є тенденція до якоїсь однієї культури – цього сьогодні немає», – зазначив урядовець.

Читайте також: IN Україна потенційно видобутий 156 тисячі Майдан кілометрів

Як повідомлялося, торік українським аграріям повернули понад 200 тис. га сільськогосподарських угідь, призначених для першочергового контролю та розмінування. Як повідомила перший віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко з посиланням на дані військового управління округу, загалом планувалося перевірити 470 тис. осіб. гектарів землі.


Повідомляє: “Міністерство аграрної політики та продовольства України”

Залишити відповідь