Контакти:

630 360 1526741805 9460

Мінагрополітики розробляє порядок встановлення мінімальних цін на експорт сільськогосподарської продукції

[ad_1]

Механізм розрахунку мінімальних цін на експорт сільськогосподарської продукції обговорили на черговому засіданні Координаційної наради з питань логістики під головуванням в.о. Міністра аграрної політики та продовольства Тараса Висоцького.

У зустрічі взяли участь представники держсектору та аграрних асоціацій, повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу міністерства.

У Мінекономіки нагадали, що Верховна Рада прийняла законопроекти №10168-2 та №10169-2 про внесення змін до Податкового та Митного кодексу в частині впорядкування ЗЕД у сфері експорту окремих товарів. Ці документи визначають мінімальні експортні ціни на сільськогосподарську продукцію, насамперед на зернові та олійні культури.

«Запровадження норм щодо мінімальних цін на експорт сільськогосподарської продукції створить механізми боротьби з прихованим експортом зернових та олійних культур. І встановить чіткі правила для всіх учасників ринку. Зараз Мінагрополітики розробляє відповідні інструменти для застосування цих норм», – сказав Висоцький.

Читайте також: Шість видів на експорт сільськогосподарська продукція в ЄС діятимуть нові правила – Висоцький

За його словами, після набрання чинності постановами мінімальні ціни встановлюватимуться 10 числа кожного місяця на основі розробленої методики.

Як повідомлялося, 9 травня 2024 року Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкти №10168-2 та №10169-2; Для набуття чинності вони мають бути підписані Президентом України.

[ad_2]
Повідомляє: “Міністерство аграрної політики та продовольства України”

Залишити відповідь